UIL Division II

UIL Division II District 1 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Follett 4 0 W – Lefors BYE FFW – Higgins W – Groom W – Hedley
Groom 3 1 BYE W – Hedley W – Lefors L – Follett FFW – Higgins
Lefors 2 2 L – Follett W – Higgins L – Groom W – Hedley BYE
Higgins 1 3 W – Hedley L – Lefors FFL – Follett BYE FFL – Groom
Hedley 0 4 L – Higgins L – Groom BYE L – Lefors L – Follett
UIL Division II District 2 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Motley County 3 0 W – Patton Springs W – Kress W – Silverton
Silverton 2 1 W – Kress W – Patton Springs L – Motley County
Kress 1 2 L – Silverton L – Motley County W – Patton Springs
Patton Springs 0 3 L – Motley County L – Silverton L – Kress
UIL Division II District 3 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Whitharral 4 0 W – Cotton Center W – Lazbuddie W – Amherst W – Anton BYE
Anton 3 1 W – Lazbuddie W – Amherst BYE L – Whitharral W – Cotton Center
Amherst 2 2 BYE L – Anton L – Whitharral W – Cotton Center W – Lazbuddie
Lazbuddie 1 3 L – Anton L – Whitharral W – Cotton Center BYE L – Amherst
Cotton Center 0 4 L – Whitharral BYE L – Lazbuddie L – Amherst L – Anton
UIL Division II District 4 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Wilson 2 0 BYE W – Loop W – Southland
Southland 1 1 W – Loop BYE L – Wilson
Loop 0 2 L – Southland L – Wilson BYE
UIL Division II District 5 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Grandfalls-Royalty 4 0 W – Sanderson BYE W – Sierra Blanca W – Buena Vista W – Dell City
Sierra Blanca 3 1 W – Dell City W – Sanderson L – Grandfalls-Royalty BYE W – Buena Vista
Buena Vista 2 2 BYE W – Dell City W – Sanderson L – Grandfalls-Royalty L – Sierra Blanca
Sanderson 1 3 L – Grandfalls-Royalty L – Sierra Blanca L – Buena Vista W – Dell City BYE
Dell City 0 4 L – Sierra Blanca L – Buena Vista BYE L – Sanderson L – Grandfalls-Royalty
UIL Division II District 6 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Blackwell 3 0 W – Moran FFW – Trent W – Loraine
Loraine 2 1 FFW – Trent W – Moran L – Blackwell
Moran 1 2 L – Blackwell L – Loraine FFW – Trent
Trent 0 3 FFL – Loraine FFL – Blackwell FFL – Moran
UIL Division II District 7 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Lueders-Avoca 2 0 BYE W – Jayton W – Rule
Jayton 1 1 W – Rule L – Lueders-Avoca BYE
Rule 0 2 L – Jayton BYE L – Lueders-Avoca
UIL Division II District 8 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Throckmorton 2 0 W – Benjamin BYE W – Woodson
Woodson 1 1 BYE W – Benjamin L – Throckmorton
Benjamin 0 2 L – Throckmorton L – Woodson BYE
UIL Division II District 9 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Fannindel 2 0 W – Gold-Burg BYE W – Forestburg
Gold-Burg 1 1 L – Fannindel W – Forestburg BYE
Forestburg 0 2 BYE L – Gold-Burg L – Fannindel
UIL Division II District 10 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Strawn 3 0 W – Gustine W – Bluff Dale W – Gordon
Gordon 2 1 W – Bluff Dale W – Gustine L – Strawn
Bluff Dale 1 2 L – Gordon L – Strawn W – Gustine
Gustine 0 3 L – Strawn L – Gordon L – Bluff Dale
UIL Division II District 11 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Iredell 3 0 W – Walnut Springs W – Cranfills Gap FFW – Three Way
Walnut Springs 2 1 L – Iredell FFW – Three Way W – Cranfills Gap
Cranfills Gap 1 2 FFW – Three Way L – Iredell L – Walnut Springs
Three Way 0 3 FFL – Cranfills Gap FFL – Walnut Springs FFL – Iredell
UIL Division II District 12 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Kopperl 3 0 W – Bynum W – Mount Calm W – Morgan
Morgan 2 1 W – Mount Calm W – Bynum L – Kopperl
Bynum 1 2 L – Kopperl L – Morgan W – Mount Calm
Mount Calm 0 3 L – Morgan L – Kopperl L – Bynum
UIL Division II District 13 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Oakwood 3 0 W – Chester W – Apple Springs W – Trinidad
Trinidad 2 1 W – Apple Springs W – Chester L – Oakwood
Apple Springs 1 2 L – Trinidad L – Oakwood W – Chester
Chester 0 3 L – Oakwood L – Trinidad L – Apple Springs
UIL Division II District 14 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Calvert 3 0 W – Oglesby W – Buckholts W – McDade
McDade 2 1 W – Buckholts W – Oglesby L – Calvert
Buckholts 1 2 L – McDade L – Calvert W – Oglesby
Oglesby 0 3 L – Calvert L – McDade L – Buckholts
UIL Division II District 15 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Blanket 4 0 W – Brookesmith FFW – Rising Star BYE W – Mullin W – Sidney
Brookesmith 3 1 L – Blanket W – Mullin W – Sidney BYE W – Rising Star
Sidney 2 2 W – Mullin BYE L – Brookesmith W – Rising Star L – Blanket
Mullin 1 3 L – Sidney L – Brookesmith W – Rising Star L – Blanket BYE
Rising Star 0 4 BYE FFL – Blanket L – Mullin L – Sidney L – Brookesmith
UIL Division II District 16 Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11
Richland Springs 4 0 BYE W – Panther Creek W – Lohn W – Cherokee W – Rochelle
Panther Creek 3 1 W – Lohn L – Richland Springs W – Rochelle BYE W – Cherokee
Cherokee 2 2 W – Rochelle W – Lohn BYE L – Richland Springs L – Panther Creek
Rochelle 1 3 L – Cherokee BYE L – Panther Creek W – Lohn L – Richland Springs
Lohn 0 4 L – Panther Creek L – Cherokee L – Richland Springs L – Rochelle BYE